SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE - 22. 11. 2020

Svátky a bohoslužby v tomto týdnu:
Ne - Slavnost Ježíše Krista Krále
            7,30 - Za + Jana Vaculu, manželku Marii, syna Jana, + rodiče a živou rodinu
            8,20 - Obnova zasvěcení lidstva před vystavenou NSO
            9,30 - Za farníky
            10,20 - Obnova zasvěcení lidstva před vystavenou NSO
Po - Sv. Klementa I., papeže a mučedníka a sv. Kolumbána, opata
            17,00 - Za živou a zemřelou rodinu Vaculovou
Út - Památka sv. Ondřeje Dung Laca, kněze, a druhů, mučedníků
            8,00 - Za lékaře, zdravotníky a všechny nemocné koronavirem
            8,40 - Litanie v době pandemie
St - Sv. Kateřiny Alexandrijské, panny a mučednice
            17,00 - Za živé a zemřelé Kateřiny z farnosti
            17,40 - Litanie
Čt - Čtvrtek 34. týdne v mezidobí
            17,00 - Za + Terezii Pokludovou, manžela, dceru a syna
            17,40 - Adorace
- Pátek 34. týdne v mezidobí
            17,00 - Za + Pavla Ševčíka, jeho otce, živou a + rodinu a duše v očistci
So - Sobotní památka Panny Marie - konec církevního roku - vigilie "za počatý lidský život"
            7,30 - Za + Jana a Marii Kubišovy, celou živou rodinu a duše v očistci
Ne - 1. neděle adventní - žehnání adventního věnce - začátek nového církevního roku i doby adventní
            7,30 - Za + Kateřinu Keňovou, manžela Jana, syna Jana, 2 + rodiče a duše v očistci
            9,30 - Za farníky

Pozor! Od pondělí 23. listopadu může být na veřejných bohoslužbách v rámci uvolňování opatření i na svatbách a pohřbech až 20 lidí. Přednost má ten, kdo má zadanou intenci (mohou přijít všichni členové dané rodiny) + ti, kteří jsou zvyklí chodit ve všední den na mši sv., + v neděli ti, kteří touží po sv. přijímání (kromě dané rodiny). Ostatní ještě využívejte ke sledování bohoslužeb média! Vstup do kostela je stále pouze přes zákristii!
undefined-1.jpg
| Copyright © | 2016-2020 | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox |