OHLÁŠKY – 12. 7. 2020
15. NEDĚLE V MEZIDOBÍ
  • Sbírka z neděle 5. července (pouť):  9.796 Kč + 36,60 E (920 Kč) = 10.716 Kč. Dary: 1.000 (křest) + 1.000 (křest) + 1.000 (padesátníci) Kč. Pokladničky: 2.326 Kč.                                                                     Stojanovské "Pán Bůh zaplať".
  • Sbírka na opravy kostela (projekt snížení vlhkosti kostela) bude za týden 19. července.
  • Přednáška MSKA: Ve středu 15. července se uskuteční v 19 hodin na faře v Uherském Brodě přednáška pořádaná Moravsko-slezskou křesťanskou akademií. Přednáška má název Věřím v život věčný – Smrt a co dál? Přednášet bude P. ThLic. František Urban, Th.D. - vyučující na CMTF UP Olomouc. Všichni jste srdečně zváni! Více na plakátku.
  • Změna mše sv.: Z důvodu mše sv. na Velkém Lopeníku v 11,00 hodin v rámci přátelského setkání Čechů a Slováků nebude v sobotu 18. července ranní mše sv. v kostele!
  • Duchovní obnova pořádaná farností Pitín v sále KD a vedená P. Jiřím Pleskačem se koná v sobotu 18. července na téma: "Kdo chce jít za mnou, zapři sám sebe, vezmi svůj kříž a následuj mě" (Mk 8,34). Program: 9,00 mše sv.; 10,30 + 13,30 + 15,00 přednáška; 16,10 adorace. Jste srdečně zváni!
  • Benefiční evangelizační večer ve Zlíně: Zveme vás na benefiční evangelizační večer s názvem “MILOVANÉ MĚSTO”, který se uskuteční 19. července 2020 od 16.00 do 19.00 hodin na Náměstí Míru ve Zlíně. Přijďte spolu s námi prožít výjimečný večer, slyšet povzbudivá slova, zažívat Boží přítomnost a modlit se za město Zlín! Připravené jsou atrakce pro děti, stánky, občerstvení a mnoho dalšího. Na pódiu se objeví Dasha & Quartet, kapela GedeOn, kapela ESPÉ, Pavol Strežo a další... ÚČINKUJÍCÍ: DASHA & QUARTET - Největším lákadlem je nedělní recitál zpěvačky Dashy, který slibuje nevšední zážitek. Vystoupí ako Dasha Quartet ve složení, Martin Kumžák - piáno, Peter Binder - kytara a Tomáš Brožek - kajon. Zlínská rodačka Dasha hrála a zpívala v mnoha známých muzikálech. Je nositelkou Ceny Thálie za rok 2010 za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar.Vystupuje také se svou doprovodnou skupinou Pájky Pájk Martina Kumžáka a Moondance Orchestra, který znáte z velmi úspěšného pořadu České televize, Stardance. GEDEON - Chválová kapela vycházející z projektu “ON” z Valašských Klobouk. "Toužíme pozvednout svůj hlas i druhé lidi ke chvále a vyvyšovat jméno Ježíš a přinášet, že Bůh přebývá ve chválách svého lidu." ESPÉ - Slovenská kapela ESPÉ je skupina přátel, kteří spolu nejen hrají, ale každodenně se setkávají, sdílí se o tom, co žijí a ví o sobě téměř vše. Právě jejich hluboké vztahy se promítají i do vedení modlitby chval. Lídrem kapely je Julo Slovák a celá kapela vychází se Společenství SP, které je jejich domovem a duchovní rodinou. Písmena S a P v jejich názvu znamenají “Silné Poselství”. PAVOL STREŽO - Pavol Strežo je 16 let šťastně ženatý, s manželkou Jankou mají 3 děti. Žije v Dolním Kubíně. Je vedoucí Společenství Nové Evangelizace. Pavlova touha je přinášet lidem Boží Otcovskou lásku a jeho srdce bije i pro smíření mezi církvemi. Akce je pořádána ve spolupráci nadačního fondu Credo a projektu Godzone. Tento večer je volně přístupný! Těšíme se na Vás!
  • Adorační den naší farnosti Březová u Uherského Brodu a den modliteb za bohoslovce bude ve čtvrtek 23. července.
  • Naléhavý úmysl Apoštolátu modlitby papeže Františka na měsíc červenec 2020:  – modleme se k Panně Marii, aby nám vyprosila moudré a svobodné srdce, které Bohu svým životem říká: dělej si, Pane, se mnou, co chceš!
  • POŽEHNÁNÍ MARIÁNSKÉHO SLOUPU NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ 15. SRPNA 2020: Společnost pro obnovu Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze se obrátila na J. Em. Dominika kardinála Duku OP, arcibiskupa pražského a primase českého s prosbou, aby Mariánský sloup po jeho dokončení požehnal. Pan kardinál této prosbě s upřímným respektem k završené snaze a touze mnoha generací rád vyhověl. Termín žehnání je dán na Slavnost Nanebevzetí Panny Marie dne 15. srpna. Začátek v 10.00 hod. Slavnost bude přenášet i TV Noe.

| Copyright © | 2016-2020 | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox |